Turneringsplan

OBS: Ændringer kan forekomme, og bliver muligvis ikke opdateret med det samme.
Vi henviser til DBU’s officielle side, hvis der skulle opstå tvivl.

Lørdag 29/07
Kl. 14:00

1-1


Træningskamp 
Brøndby Stadion Bane 2 - Brøndby

Kolding IF

Søndag 06/08
Kl. 15:00

Kolding IF

Træningskamp
Autocentralen Park - Kolding

Lørdag 19/08
Kl. 13:00

Kolding IF

5-1


Træningskamp
Autocentralen Park - Kolding

Fredag 25/08
Kl. 18:30

Kolding IF

Runde 1 - Gjensidige Kvindeliga
Autocentralen Park - Kolding

Lørdag 02/09
Kl. 13:00

Kolding IF

Runde 2 - Gjensidige Kvindeliga
Autocentralen Park - Kolding

Lørdag 09/09
Kl. 15:00


Runde 3 - Gjensidige Kvindeliga
Nord Energi Arena - Hjørring

Kolding IF

Onsdag 13/09
Kl. 17:30


Runde 2 - Gjensidige Kvindepokalen
Nature Energy Park - Odense

Kolding IF

Lørdag 16/09
Kl. 15:00



Runde 4 - Gjensidige Kvindeliga
Capelli Sport Stadion - Køge

Kolding IF

Fredag 29/09
Kl. 18:30


Kolding IF

Runde 5 - Gjensidige Kvindeliga
Autocentralen Park - Kolding

Tirsdag 03/10
Kl. 17:00

Runde 3 - Gjensidige Kvindepokalen
 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter - Vildbjerg

Kolding IF

Lørdag 07/10
Kl. 12:00

Runde 6 - Gjensidige Kvindeliga
Brøndby Stadion Bane 2 - Brøndby

Kolding IF

Lørdag 14/10
Kl. 15:00


Kolding IF

Runde 7 - Gjensidige Kvindeliga
Autocentralen Park - Kolding

Lørdag 21/10
Kl. 15:00


Runde 8 - Gjensidige Kvindeliga
Vejlby/Risskov Centret - Aarhus

Kolding IF

Mandag 06/11
Kl. 18:00


Kolding IF

0-0


Runde 9 - Gjensidige Kvindeliga
Autocentralen Park - Kolding

Lørdag 11/11
Kl. 15:00

Runde 10 - Gjensidige Kvindeliga
Aalborg Portland Park - Aalborg

Kolding IF

Søndag 19/11
Kl. 15:00

Kolding IF

Runde 11 - Gjensidige Kvindeliga
Autocentralen Park - Kolding

Fredag 24/11
Kl. 18:30


Runde 12 - Gjensidige Kvindeliga
Sparekassen Thy Arena - Thisted

Kolding IF

Lørdag 09/12
Kl. 13:00

Kolding IF

Runde 13 - Gjensidige Kvindeliga
Fynske Bank Arena - Bramdrupdam

Lørdag 16/12
Kl. 14:00


Runde 14 - Gjensidige Kvindeliga
Right to Dream Park - Farum

Kolding IF

Søndag 28/01
Kl. 13:00

2-3


Træningskamp
Hamborg • Tyskland

Lørdag 03/02
Kl. 13:00

Kolding IF

0-2


Træningskamp
Fynske Bank Arena • Bramdrupdam

Torsdag 08/02
Kl. 18:30

Kolding IF

0-2


Træningskamp
Metropolis Arena • Kolding

ac horsens

Tirsdag 13/02
Kl. TBA

Kolding IF

0-2


Træningskamp
Belek • Tyrkiet

ac horsens

Fredag 16/02
Kl. TBA

Kolding IF

2-0


Træningskamp
Belek • Tyrkiet

ac horsens

Lørdag 24/02
Kl. TBA

Kolding IF

0-2


Træningskamp
Levring Efterskole • Kjellerup

Kolding IF

Lørdag 02/03
Kl. 14:00

Kolding IF

0-2


Træningskamp
Metropolis Arena • Kolding

hobro ik

Lørdag 09/03
Kl. 15:00

Kolding IF

Kvartfinale - Gjensidige Kvindepokalen

Fynske Bank Arena • Bramdrupdam

fc helsingør

Søndag 17/03
Kl. 13:00

Kolding IF

Runde 1 - Gjensidige Kvindeliga Slutspil
Fynske Bank Arena • Bramdrupdam

fc helsingør

Lørdag 23/03
Kl. 13:00

hobro ik

3-0


Runde 2 - Gjensidige Kvindeliga Slutspil
 Vejlby/Risskov Centret • Aarhus

Kolding IF

Fredag 29/03
Kl. 18:30

hobro ik

1-1


Runde 3 - Gjensidige Kvindeliga Slutspil
Capelli Sport Stadion • Køge

Kolding IF

Lørdag 13/04
Kl. 19:00

Kolding IF

Runde 4 - Gjensidige Kvindeliga Slutspil
Autocentralen Park • Kolding

Søndag 21/04
Kl. 13:00

Kolding IF

-


Runde 5 - Gjensidige Kvindeliga Slutspil
Autocentralen Park • Kolding

Lørdag 04/05
Kl. TBA

-


Runde 6 - Gjensidige Kvindeliga Slutspil
Brøndby Stadion • Brøndby

Kolding IF

Lørdag 11/05
Kl. TBA

-


Runde 7 - Gjensidige Kvindeliga Slutspil
Nord Energi Arena • Hjørring

Kolding IF

Lørdag 25/05
Kl. TBA

Kolding IF

-


Runde 8 - Gjensidige Kvindeliga Slutspil
Autocentralen Park • Kolding

Lørdag 08/06
Kl. TBA

-


Runde 9 - Gjensidige Kvindeliga Slutspil
Right to Dream Park • Farum

Kolding IF

Lørdag 15/06
Kl. 14:00

Kolding IF

-


Runde 10 - Gjensidige Kvindeliga Slutspil
Autocentralen Park • Kolding