Træner liste

 

Michael Rindom  

      

Talentchef

 

     

21.64.53.98

 

michael.rindom.soerensen@skolekom.dk

 

Miroslav U6         22.77.31.99 Miroslav.ostojic@gmail.com
Kjartan Ravn U7         40.22.76.81 Kjartang@hotmail.com
Claus Kristensen U8          
cfk@schweitzer.dk
Ulrik Jessen U8         25272517
ubj@6000kolding.dk
Kristian Jessen U9         21.21.81.86 kpj@ide.dk
Morten Outtrup U9         27.13.11.57 mouttrup@gmail.com
Ole Thestrup U10         40.29.76.36 Olet@schmidt.mail,dk
Rune U10         28.12.03.61 romeokath@hotmail.com
Nermin U10            
Ali U10            
Salim U10         50.71.53.71 ezekielnunu@yahoo.dk
Martin Frandsen U11         40.92.29.52 hjemmenu@hotmail.com
Jonas Juul U11         25.33.32.80 jonas_strudal@hotmail.com
Janus Jørnaa U12          
jj@januz.dk
Aram Papian U12         22.56.06.46
apapian@forum.dk
Asger Thorulf U13         22.14.22.07 kif-u13@email.dk
Klaus Nielsen U13         60.43.76.70  
Brian Larsen U13.2         23.32.41.39 brian.w@privat.tele.dk
               
Karsten Marcussen U14         61.71.96.08 karstenlindberg@hotmail.com
Ole Lund U14         22.79.10.67
ollu@stofanet.dk
Ken Højland U15.1         51.50.10.51 kenhojland@gmail.com
Farit U15.1            
Lars Rud U15.2         20.10.55.21  
Lars Andersen U15.2         61.69.10.95 lhevers@gmail.com
Martin U15.3         22.86.65.42 marbar@cool.dk
               
Ricki Johnsen Målmandstræner         21.79.94.41 rij@novadan.dk
Benny Målmandstræner         40.76.57.95  
               
Rene Hedeland Mikroakademi         26.84.47.27 Rene.hedeland.larsen@gmail.com
Miroslav Mikroakademi         22.77.31.99 Miroslav.ostojic@gmail.com
Siv Mikroakademi         29.67.07.89 simo5084@ibc.dk
Rasmus Carstensen Mikroakademi         28.43.52.89 rasm6759@ibc.dk
Sebastian Hvidman Mikroakademi         29.29.76.82 hvidman15@hotmail.com
Jacob Andersen Mikroakademi         27.85.36.58 Jacobandersen28@gmail.com
Salim Sheriff Mikroakademi         50.71.53.71 ezekielnunu@yahoo.dk
Morten Jæger Mikroakademi            
               
               
               
Rikke Asp Kristensen U10-træner         51.23.04.54 rikkeasp@mail.dk
Malene Frandsen U10-træner         28.14.33.61 malenefrandsen@gmail.com
Michael Asp Damer         40.64.75.33  
Anette Rasmussen Phys         61.65.08.26  

 

 


Her loades formularen

Brøndby Masterclass

Sponsorer

Sponsorer

Sponsorer

Sponsorer

Tøjsponsor

KIF Kalender

Lørdag 26-04-2014
kl. 13:00-15:00
DS vs Otterup


Lørdag 26-04-2014
kl. 15:15-17:15
JS vs EFB


Lørdag 03-05-2014
kl. 15:00-17:00
JS vs Hatting/Torsted

Dyk ned i gamle klubblade

Nyt fra Indkast.dk

Se mobil version


myFC.dk Klub CMS

 

 

 

Vent mens kalenderen initieres ...