Drenge

Kontakt:

Koordinator:   Trine Villumsen –  trine.villumsen@munkensdam.dk – 26811138

Årgang 2012-13:   Kristian Bryhner Fogh – foghprivat@gmail.com – 26740168

Træningstid: mandage 16.30-17.30

Årgang 2011:   Ole Bille – ole@obix.dk – 31674090

Træningstider: mandage 16.30-17.30 og onsdage 17-18

Årgang 2010:   Morten Messer – mail@mortenmesser.dk – 60603070

Træningstider: mandage 17.30-18.30 og torsdage 17-18

Kontakt:

U+ Træner:   Kenneth Kristiansen (A-licens) – kek@kif-fodbold.dk

Målmandstræner:   Roberto Jensen (B-licens + M2) – roj@kif-fodbold.dk

U12 cheftræner:   Peter Terkelsen (B-licens) – pt@kif-fodbold.dk

U12 Assistent:   Magnus Hauge

U12 Assistent:   Anton Kristensen

U10 cheftræner:   Anders Grønborg (B-licens) – aga@mitvuc.dk

U10 assistent:   Rasmus Kragh (B1) – rk@kif-fodbold.dk

Kontakt:

T+ Træner:   Mads Ravn (A-licens) – mr@kif-fodbold.dk

Målmandstræner:   Kent Haven Poulsen (B-licens & M2) – khp@kif-fodbold.dk

Fysisk træner:   Alexander Klindt (Bachelor Idræt) – alexander.klindt@gmail.com

Holdleder:     Rune Elkjær (B1) – ruelk1@LIVE.DK

U15 Cheftræner:   Mads Ravn (A-licens) – mr@kif-fodbold.dk

U15 Assistent:   Mark Schmidt (B-licens) – marknschmidt@gmail.com

U15 Hold 2 træner:   Milad Farshad (B1) – Milad-Anzali@LIVE.DK

U14 Cheftræner:   Senthu Ariyanayagam (A-licens) –  sea@kif-fodbold.dk

U14 Assistent:  Birger Schmidt (B1) – Schmidtbirger@hotmail.com

U13 Cheftræner:   Esben Jensen (A-licens) –  ej@kif-fodbold.dk

U13 Assistent:     Admir Hasicic (B1) – Admirhasicic@live.dk

U13 Assistent:     Simon Fink (B1) – simon1000@live.dk

Kontakt:

Målmandstræner:   Roberto Jensen (B-licens + M2) – roj@kif-fodbold.dk

U17 Cheftræner:  Mohamed Farao (A-licens) – mfa@kif-fodbold.dk

U17 Assistent:  Peter Borrer (B-licens) – pebf16@gmail.com

U17 Assistent:   Michael Simonsen – michaelsimonsen2016@gmail.com

U17 Hold 2 træner:   Ahmad Teyeh – 53 56 05 88

Se vores træningstider nedenfor:

Download: træningsplan Uge-16-26 2018