Turneringsplan

Tuneringsplan for Kolding IF 2. Division

TidspunktHjemmeholdUdeholdSpillestedTurneringResultat
05-08-18
14:00
RingkøbingKolding IFGreen Arena2. division (gruppe 1)

1-5

08-08-18
18:00
B 1913Kolding IFCampus RoadSydbank Pokalen

0-1

11-08-18
15:00
Kolding IFVejgaard BAutocentralen Park2. division (gruppe 1)

3-0

17-08-18
19:00
SkiveKolding IFHancock Arena2. division (gruppe 1)

2-2

22-08-18
18:00
Kolding IFFC Sydvest 05 TønderAutocentralen Park2. division (gruppe 1)

1-1

25-08-18
15:00
Kolding IFDalum IFAutocentralen Park2. division (gruppe 1)

1-0

01-09-18
14:00
Aarhus FremadKolding IFRiisvangen Stadion2. division (gruppe 1)

1-1

04-09-18
17:15
Silkeborg KFUMKolding IFSøholt IdrætsparkSydbank Pokalen

0-3

08-09-18
14:00
BrabrandKolding IFBrabrand IF's Idrætsanlæg2. division (gruppe 1)

2-2

14-09-18
19:00
Kolding IFTarup/Paarup IFAutocentralen Park2. division (gruppe 1)

2-0

22-09-18
13:30
Kjellerup IFKolding IFBjergets Idrætsanlæg2. division (gruppe 1)

2-3

25-09-18
19:00
Kolding IFRanders FCAutocentralen ParkSydbank Pokalen

2-1

29-09-18
14:00
OdderKolding IFSpektrum Odder2. division (gruppe 1)

0-4

05-10-18
19:30
Kolding IFJammerbugt FCAutocentralen Park2. division (gruppe 1)

3-1

13-10-18
15:00
FC Sydvest 05 TønderKolding IFBankParken Tønder2. division (gruppe 1)

0-1

19-10-18
19:00
Kolding IFRingkøbingAutocentralen Park2. division (gruppe 1)

3-1

27-10-18
14:00
Dalum IFKolding IFLars R. Jacobsen Park.2. division (gruppe 1)

1-1

31-10-18
19:00
Kolding IFVejle BoldklubAutocentralen ParkSydbank Pokalen

3-1

03-11-18
15:00
Kolding IFBrabrandAutocentralen Park2. division (gruppe 1)

0-2

10-11-18
13:00
Vejgaard BKolding IFSoffy Road2. division (gruppe 1)

0-2

18-01-19
18:30
Kolding IFVarde IFÅgård EfterskoleTræningskamp

3-0

22-01-19
16:30
Esbjerg fBKolding IFSydbank Stadion (Varde)Træningskamp

1-1

26-01-19
14:00
Kolding IFETSV Weiche FlensburgÅgård EfterskoleTræningskamp

3-1

02-02-19
13:00
Kolding IFFC Sydvest 05 TønderÅgård EfterskoleTræningskamp

2-2

09-02-19
15:00
Thisted FCKolding IFSparekassen Thy ArenaTræningskamp

2-0

14-02-19
18:00
Kolding IFSfB/OureÅgård EfterskoleTræningskamp

4-1

19-02-19Kolding IFFK Krylya Sovetov SamaraTyrkietTræningskamp

1-2

21-02-19Kolding IFFC Inhulets PetroveTyrkietTræningskamp

1-1

02-03-19
13:00
Middelfart G&BKolding IFTræningskamp

2-0

09-03-19
13:00
Kolding IFKjellerup IFAutocentralen Park2. division (gruppe 1)

5-1

13-03-19
18:00
Kolding IFFC MidtjyllandAutocentralen ParkSydbank Pokalen

0-2

16-03-19
13:00
Tarup/Paarup IFKolding IF Home Tarup Park 2. division (gruppe 1)

0-2

23-03-19
13:00
Kolding IFOdderAutocentralen Park2. division (gruppe 1)
29-03-19
19:00
Kolding IFSkiveAutocentralen Park2. division (gruppe 1)
06-04-19
14:00
Jammerbugt FCKolding IFSparekassen Vendsyssel Arena2. division (gruppe 1)
13-04-19
14:00
Kolding IFAarhus FremadAutocentralen Park2. division (gruppe 1)